SK EN CZ DE

Časté otázky


Systém cvikov NoPainOffice je určený pre každého, kto chce aktívne pristupovať ku kvalite svojho pohybového aparátu. Je to preventívne cvičenie, nie je zamerané na liečenie už vzniknutých ochorení. Všetky cviky vychádzajú z fyziologických pohybov, ktoré sú pre telo prirodzené, ale ak si nie ste istý, či sú pre vás cviky vhodné, poraďte sa so svojím lekárom.

Systém NoPainOffice je založený na fyziologických pohyboch, ktoré sú pre telo prirodzené. Jeho cieľom je zabezpečiť pre telo tieto pohyby v dostatočnom množstve a primeranom rozsahu. Systém NoPainOffice bol vyvinutý v spolupráci s lekármi a s odborníkmi na pohybový aparát. Ale ak si nie ste istý, či sú pre vás cviky vhodné, poraďte sa so svojím lekárom.

Ideálne je cvičiť 3 x denne aspoň 5 minút.

Po vytvorení objednávky sa prihlásite do svojho profilu a tam si nadstavíte časy, kedy chcete, aby Vám chodili upozornenia na váš email.

Získate prístup ku 50 online videám s jednotlivými cvikmi, 11 videí s cvičebnými zostavami do kancelárie na časové obdobie, ktoré si vyberiete. Na videách sú cviky zamerané na zmiernenie negatívnych vplyvov sedavého zamestnania. Ďalej získate možnosť nadstaviť si upozornenia na cvičenia, ktoré vám budú chodiť na váš mail v časoch, ktoré sú pre vás ideálne.

Nie, to nie je možné, videá sú prehrávané formou online.

Po zakúpení vám stačí počítač, smartphone alebo tablet a pripojenie na internet.

Nepotrebujete žiadne cvičebné pomôcky.

Všetky cviky sú zostavené tak, aby ste mohli cvičiť aj v košeli alebo sukni. Nepotrebujete žiadne špeciálne cvičebné oblečenie.

Nenašli ste, čo vás zaujíma? Neváhajte nás kontaktovaťSpráva bola úspešne odoslaná Nastala chyba, skúste to neskôr prosím